Virtuální realita je nástroj budoucnosti a možná i přítomnosti. Vzdělávání ve virtuální realitě nabízí širokou škálu produktů, kde tento geniální nástroj mění svět vzdělání k jednodušší a zábavnější formě. Tým zkušených technologických nadšenců složilo složku služeb, které lze převést do virtuální či rozšířené reality

Služby jako BOZP školení, úvodní školení zaměstnanců, školení na stroje a procesy, simulace krizových situací a spousty dalších služeb, které si podrobněji můžete přečíst na webu vreducation.cz.

 

Mezi další nabídku patří ukázkový showcase kde s celým procesem můžete seznámit a ochutnat tak na vlastní oči jaké to je být ponořen do virtuálního světa. Web je obohacen referencemi, blogy i případovými studiemi.

Obsah webu je zcela naplněn informacemi o této společnosti. Úvodní stránka poskytuje video nahrávku kde vám v několika minutách popíší kdo je VR Education stačí kliknout.

V roce 2019 VR Education napadla myšlenka, jak začít převádět klasické vzdělávání do virtuální reality. Od této doby si ověřili teorii, že tento směr je správný, získali první zákazníky, publicitu a ze start-upu se stali funkční firmou.

Pro VR Education jsme realizovali tvorbu webových stránek, tvorbu firemní identity a SEO optimalizaci.

Efektivní tvorba webových stránek

Naše webové stránky stavíme pouze na ověřených a efektivních technologiích, které zaručuji snadnou obsluhu, dlouhodobou funkčnost a vysokou bezpečnost.

U většiny projektů volíme CRM systém WordPress, ale umíme vyvíjet webové stránky nebo aplikace i na kompletně vlastním řešení.

Více informací o tvorbě webů

Moderní technologie

Zvolíme nejvhodnější technické řešení pro váš web, abychom dosáhli nejlepšího výkonu a ceny.

Precizní webdesign

Naše práce na webových stránkách vždy odráží poslední trendy ve webdesignu a UX rozvržení prvků.

Zaměření na výsledky

Snažíme se, aby vám nový web vám zaplatil počáteční investici a dlouhodobě vydělával v online prostředí.

Vysoká bezpečnost

Naše webové stránky pravidelně aktualizujeme a zálohujeme na cloud. Díky tomu jsou maximálně bezpečné.

Leave a Reply